Oprava renovace repasování interiéru starých aut veteránů

Design interiéru automobilu

Oprava a renovace interiéru auta

Oprava, renovace a úprava interiéru aut veteránů

Renovujeme, opravujeme interiéry starých aut, veteránů ať už je interiér látkový nebo v kůži. Ve Vašem autě veteránu vyměníme čalounění za nové ve stejném stylu, jaké bylo původní, potáhneme kůži vše co bylo kůží potaženo, popřípadě potáhneme kůži cokoliv podle přání zákazníka.
Dokážeme renovovat automobily, (veterány) které jsou restaurované, určené pro sběratele, pro lidi, kteří mají rádi kvalitní auta, které tvořily naše sny a historii a zůstanou v naších srdcích jako vzpomínky na umění lidí, kteří uměli dát autům výjimečnost.
Mezi naše zájmy patří i renovace a opravy střech kabrioletu, všech dostupných značek na našem trhu.

Fotky - Galerie oprav veteránů

Renovace interiéru veteránů

Oprava a renovace interiéru Hummra H1

Oprava, renovace a úprava interiéru veteránů

Ikonické auto, které vzbuzuje opravdový respekt Hummer H1.
Úprava interiéru Hummra H1 do podoby moderního SUV, se všemi doplňky, které mají dnes luxusní a drahá SUV. Splnili jsme představy zákazníka o originálním interiéru, který nabídne pocit individualizace a interiéru ve kterém jsou použité materiály té nejvyšší kvality.

Dnešní doba nenabízí jen koupi automobilu, který je šedou myškou v moři všech automobilů, i vy si můžete dopřát úpravu auta, která splní vše, co si přejete. Zákazník měl jasnou představu, jasný cíl, luxus, který udělá z auta luxus na čtyřech kolech. Opravdu jsme přenesli vizi ve skutečnost.

Interiér auta dostal moderní vzhled, množnosti konektivity s multimediálním zařízením, bezdrátové nabíjení telefonu a mnoho odkládacích míst, tak jak si přál zákazník. Netradiční auto, které má se srdcem tvořený interiér a jako celek budí obrovský nenapodobitelný dojem a respekt.

Oprava, renovace interieru Hummra

Renovace interiéru auta veterána