Oprava renovace repasování kožených i látkových interiérů aut

Design interiéru automobilu

Oprava a renovace interiéru auta

Provádíme

Opravy a renovace látkových a kožených sedadel automobilu. Zabýváme se opravou kožených a látkových sedadel, které při použití praskly nebo častým používáním v kombinaci s ostrými předměty se zničily. Nezabýváme se lakováním kůže, kde takové opravy jsou jen dočasné a z dlouhodobého hlediska neposkytují zákazníkovi trvalou kvalitu opravy. Všechny výměny a opravy kožených či látkových sedadel provádíme z materiálu určených pro automobilový průmysl.
Opravujeme renovujeme kožená i látková sedadla roztržená zničená po vystřelení airbagu, kde dodáváme nové airbagy, kožená sedadla nebo látková sedadla sešíváme speciální nití, určenou pro sešití kožených a látkových sedadel a pro použití u sedadel s airbagem. Dokonale kopírujeme původní tvar sedadla. Při renovaci používáme originální materiály určené pro automobilový průmysl.

Oprava, renovace, repas čalounění a sedadel po vystřelení airbagu

Materiály

Nové materiály otevírají nové možnosti - i v designu interiéru vašeho auta. Naše firma se zaměřuje na úpravy interiéru osobních aut na míru podle přání zákazníka, můžeme nabídnout kompletní přešití interiéru vozidla, a nejen změnou barevného provedení, ale taky změnou materiálu, ve spojení s elegantním designem vytvoříme jedinečnou atmosféru ve vašem vozidle.
Nabídka je velice široká jak v barevném provedení látky, tak v barevném provedení kůže a vše podtrhuje jedinečné a nezaměnitelné sešití v různých odstínech barvy ve kterých si budete přát mít interiér auta. Použité materiály, jsou té nejvyšší kvality určené pro automobilový průmysl.

originální materiál pro opravu palubní desky auta

Detailní a jedinečné řešení designu interiéru

Zajímáme se také o renovace volantu (obšitím) z kvalitních materiálu, dle návrhu majitele automobilu. Volanty a jeho velikost, tvarem a provedení či kvalitou použitého materiálu neposuzujeme jen očima, ale hlavně vnímáte rukama, tak jim dopřejte kvalitní materiály a barevnost, která se vám libí.

Plníme Vaše představy a sny

Trendem v automobilovém světě je individualistický styl. Na co je spotřebitel už zvyklý v osobním autě je, multimediální audio soustava nebo na propojení mobilního telefonu s vaším autem jsme už dávno zvyklí. Nyní přeneste do auta vaše představy, iluze, sny a do jakéhokoliv auta i té nejnižší třídy, nebo do toho nejluxusnějšího auta dejte kus umění a samého sebe.
Každá vaše představa je individuální a proto tak k tomu přistupujeme, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám na vaše dotazy odpovíme a poradíme a najdeme to co hledáte.

Renovace, opravy poškozených sedadel

Renovace, opravy poškozených sedadel, opravy látkových a kožených auto sedadel. Provádíme opravy koženého interiéru automobilu z originálních materiálu určených pro automobilový průmyslu. Profesionální renovace kožených a látkových sedadel po roztržení od airbagu, opravujeme zničená sedadla, protržená a roztržená sedadla od používání nebo zničená únavou materiálu. Látková auto sedadla a kožená sedadla jsou často poškozená od ostrých předmětů a nešetrného zacházení.

Přečalounění sedadel a úpravy interiéru aut podle vašich představ, upravujeme design interiéru aut podle posledních trendu na trhu. Individuální úpravy interiéru jsou prováděny automobilovými materiály, které svou prvotřídní kvalitou materiálu kůže a látky odolávají dlouhodobému používání v interiéru automobilu. Mezi naše další činnosti patří opravy střešních čalounění štětovnit stropnic. Opravy provádíme lepením originálního střešního, stropního čalounění.Detaily koženého čalounění automobilu


Vzorník originálních materiálů pro renovaci interiéru auta
Vzorník originálních materiálů pro renovaci interiéru auta
Kožená sedadla pro renovaci interiéru auta