Oprava renovace repasování kožených i látkových interiérů aut

Design interiéru automobilu

Oprava a renovace interiéru auta

Provádíme

Opravy a renovace látkových a kožených sedadel automobilu. Zabýváme se opravou kožených a látkových sedadel, které při použití praskly nebo častým používáním v kombinaci s ostrými předměty se zničily. Nezabýváme se lakováním kůže, kde takové opravy jsou jen dočasné a z dlouhodobého hlediska neposkytují zákazníkovi trvalou kvalitu opravy. Všechny výměny a opravy kožených či látkových sedadel provádíme z materiálu určených pro automobilový průmysl.
Opravujeme renovujeme kožená i látková sedadla roztržená zničená po vystřelení airbagu, kde dodáváme nové airbagy, kožená sedadla nebo látková sedadla sešíváme speciální nití, určenou pro sešití kožených a látkových sedadel a pro použití u sedadel s airbagem. Dokonale kopírujeme původní tvar sedadla. Při renovaci používáme originální materiály určené pro automobilový průmysl.

Oprava, renovace, repas čalounění a sedadel po vystřelení airbagu

Materiály

Nové materiály otevírají nové možnosti - i v designu interiéru vašeho auta. Naše firma se zaměřuje na úpravy interiéru osobních aut na míru podle přání zákazníka, můžeme nabídnout kompletní přešití interiéru vozidla, a nejen změnou barevného provedení, ale taky změnou materiálu, ve spojení s elegantním designem vytvoříme jedinečnou atmosféru ve vašem vozidle.
Nabídka je velice široká jak v barevném provedení látky, tak v barevném provedení kůže a vše podtrhuje jedinečné a nezaměnitelné sešití v různých odstínech barvy ve kterých si budete přát mít interiér auta. Použité materiály, jsou té nejvyšší kvality určené pro automobilový průmysl.

originální materiál pro opravu palubní desky auta

Detailní a jedinečné řešení designu interiéru

Zajímáme se také o renovace volantu (obšitím) z kvalitních materiálu, dle návrhu majitele automobilu. Volanty a jeho velikost, tvarem a provedení či kvalitou použitého materiálu neposuzujeme jen očima, ale hlavně vnímáte rukama, tak jim dopřejte kvalitní materiály a barevnost, která se vám libí.

Plníme Vaše představy a sny

Trendem v automobilovém světě je individualistický styl. Na co je spotřebitel už zvyklý v osobním autě je, multimediální audio soustava nebo na propojení mobilního telefonu s vaším autem jsme už dávno zvyklí. Nyní přeneste do auta vaše představy, iluze, sny a do jakéhokoliv auta i té nejnižší třídy, nebo do toho nejluxusnějšího auta dejte kus umění a samého sebe.
Každá vaše představa je individuální a proto tak k tomu přistupujeme, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám na vaše dotazy odpovíme a poradíme a najdeme to co hledáte.


Detaily koženého čalounění automobilu