Renovace a realizace návrhů interiérů automobilů, doplňků a koženého čalounění


Interiéry automobilů podle přání


Kožený interiér automobilu

Design interiéru automobilu

Oprava a renovace interiéru aut

Nové materiály otevírají nové možnosti - i v designu interiéru vašeho automobilu. Naše firma se zaměřuje na úpravy interiéru osobních aut na míru podle přání zákazníka, můžeme nabídnout kompletní přešití interiéru vozidla, a nejen změnou barevného provedení, ale taky změnou materiálu, ve spojení s elegantním designem vytvoříme jedinečnou atmosféru ve vašem vozidle.
Nabídka je velice široká jak v barevném provedení látky, tak v barevném provedení kůže a vše podtrhuje jedinečné a nezaměnitelné sešití v různých odstínech barvy ve kterých si budete přát mít interiér auta. Použité materiály, jsou té nejvyšší kvality určené pro automobilový průmysl.

Detaily koženého čalounění automobilu

Důraz na detail interiéru

Detailní a jedinečné řešení designu interiéru

Zajímáme se také o renovace volantu (obšitím) z kvalitních materiálu, dle návrhu majitele automobilu. Volanty a jeho velikost, tvarem a provedení či kvalitou použitého materiálu neposuzujeme jen očima, ale hlavně vnímáte rukama, tak jim dopřejte kvalitní materiály a barevnost, která se vám libí.

Auto audio systém

Ctíme trendy a originalitu

Plníme Vaše představy a sny

Trendem v automobilovém světě je individualistický styl. Na co je spotřebitel už zvyklý v osobním autě je, multimediální audio soustava nebo na propojení mobilního telefonu s vaším autem jsme už dávno zvyklí. Nyní přeneste do auta vaše představy, iluze, sny a do jakéhokoliv auta i té nejnižší třídy, nebo do toho nejluxusnějšího auta dejte kus umění a samého sebe.
Každá vaše představa je individuální a proto tak k tomu přistupujeme, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám na vaše dotazy odpovíme a poradíme a najdeme to co hledáte.

Interiér aut veteránů

Veteráni a renovace interiéru

Oprava, renovace a úprava interiéru aut veteránů

Renovujeme, opravujeme interiéry starých aut, veteránů ať už je interiér látkový nebo v kůži. Ve Vašem autě veteránu vyměníme čalounění za nové ve stejném stylu, jaké bylo původní, potáhneme kůži vše co bylo kůží potaženo, popřípadě potáhneme kůži cokoliv podle přání zákazníka.
Dokážeme renovovat automobily, (veterány) které jsou restaurované, určené pro sběratele, pro lidi, kteří mají rádi kvalitní auta, které tvořily naše sny a historii a zůstanou v naších srdcích jako vzpomínky na umění lidí, kteří uměli dát autům výjimečnost.
Mezi naše zájmy patří i renovace a opravy střech kabrioletu, všech dostupných značek na našem trhu.