Oprava renovace repasováví airbagů auta

Umíme opravit téměř všechno

Oprava airbagů

Opravy po vystřelení airbagu

Airbag je zásadním prvkem pasivní bezpečnosti každého auta. Při aktivaci airbagu dojde k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit, renovovat, repasovat airbag řidiče, spolujezdce kolenní airbag, střešní airbag, hlavový airbag po vystřelení vaku airbagu.

Airbag se skládá z mnoha důležitých součástek vyvíječe plynu pyropatrony vaku, konektoru pyropatron pro okamžitou aktivaci airbagu po vystřelení nafouknuti pytle vaku airbagu.

Airbag řidiče, spolujezdce, kolenní airbag, stropní hlavový airbag stropnice májí po opravě nové pyropatrony nové vaky pytle, a hlavně airbagy nové záslepky z prvovýroby (žádné čínské napodobeniny).

Oprava airbagu po nehodě

Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat nové originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro repas opravu airbagu auta použijeme vaš původní díl (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Oprava, renovace, repas čalounění a sedadel po vystřelení airbagu

Ochrana chodců

Novým prvkem pasivní bezpečnosti automobilu namířeným pro ochranu chodců při střetu se stává aktivní kapota auta. Ochrana chodců se stává nedílnou součásti každého nového osobního auta. Střet s chodcem je detekován prostřednictvím senzorů zrychlení nebo pásových senzorů tlaku v předním nárazníku auta. Řídicí jednotka poté vydá pokyn k aktivaci airbagu kapoty, který je součástí speciálního závěsu kapoty. Závěsy kapoty repasujeme, opravou mechanizmu závěsu kapoty a provádíme výměnu pyropatrony.

Bateriová svorka plus pol s airbagem baterie

Dalším bezpečnostním prvkem v osobním autě je bateriová svorka plus pol s airbagem baterie. Bateriový kabel plus pól s jištěním pro jednotku airbag systému je vyvinut pro odpojení baterie v případě havárie auta. Při aktivaci dojde okamžitě k rozpojení proudu od baterie.

Oprava airbagu řidiče

airbag srs

airbag srs

Aktivní kapota auta ochrana chodců