Oprava renovace repasování samonavíjecích bezpečnostních pásů auta

Dbáme o Vaši bezpečnost

Oprava, repas samonavíjecích bezpečnostních pásů

Oprava a servis

Opravujeme, servisujeme a repasujeme samonavíjecí bezpečnostní pásy na všechny modely aut, jak verze Evropské, tak vyrobené mimo EU a auta dovezené z Canady a USA.

Opravy

Všechny opravy samonavíjecích bezpečnostních pásů jsou profesionálně provedené z originálních dílu z prvovýroby. Nezajímáme se montáží neoriginálních plynových generátoru (pyropatron) nebo montáží Čínských napodobenin navíječů, mechanizmu samonavíjecích bezpečnostních pásu a pyropatron. Neprovádíme montáž odporu do vodičů (kabelu) jak se stává v ČR zvykem u bazarových prodejců!

Oprava, renovace, repas samonavíjecích bezpečnostních pásů - výběr

Opravy, repase samonavíjecích, bezpečnostních pásů www.bezpecnostni-pasy.cz

Předepínače dopínače samonavíjecích bezpečnostních pásu

Dalším velice důležitým prvkem v pasivní bezpečnosti auta a vůbec jedním z prvních, který byl použitý v automobilovém průmyslu, jsou samonavíjecí bezpečnostní pásy s předepínačem samonavíjecích bezpečnostních pásů. Samonavíjecí bezpečnostní pásy musí po nárazu zadržet cestující a zabránit pohybu osob v automobilu a v kombinaci s dalšími bezpečnostními prvky výrazně snižují riziko zranění.

Přední samonavíjecí bezpečnostní pásy v auta jsou vybavené pyrotechnickými předepínači a omezovači tahu, které při havárii a těsně před vystřelením airbagu s okamžitou reakcí samonavíjecí bezpečnostní pásy přitáhnou a zkrátí jejich délku podle typu jednotky o cca 5 - 10 cm.

Tím se eliminuje vůle mezi samonavíjecím bezpečnostním pásem a osobou a samonavíjecí bezpečnostní pás přitáhne cestujícího pevněji k sedadlu, čímž se podstatně zvyšuje účinnost samonavíjecích bezpečnostních pásů.

Opravy, repase samonavíjecích, bezpečnostních pásů www.bezpecnostni-pasy.cz

Bezpečnost

Aby nedocházelo k poranění cestujících v autě od příliš pevně přitažených samonavíjecích bezpečnostních pásů, jsou samonavíjecí bezpečnostní pásy vybaveny omezovači síly. Při havárii senzory v automobilu zasílají data o rychlosti nárazu a o místě, kde dochází k deformaci vozidla, ta pak v řídící jednotce v milisekundách musí zpracovat data a rychle vyhodnotit nebezpečí a spustí dalších řadu bezpečnostních opatření.

Po nárazu a havárii, při níž dojde k aktivaci (airbagu) jsou pak samonavíjecí bezpečnostní pásy v auta deaktivované. Poznáte to jednoduše, samonavíjecí bezpečnostní pás se samovolně nenavíjí tak jak by měl, případně se samonavíjecí bezpečnostní pás nenavíjí vůbec.

Opravy, repase samonavíjecích, bezpečnostních pásů www.bezpecnostni-pasy.cz

Nabízíme řešení

My vám nabízíme řešení, nefunkční bvezpečnostní pásy dokážeme repasovat a opravit. Navíječ samonavíjecích bezpečnostních pásu rozebereme a vyměníme poškozené části. Pokud je Váš samonavíjecí bezpečnostní pás poškozen, natržený, zničený opotřebením, vyměníme jej podle Vašeho přání za nový. Velkou výhodou takové opravy je, že v autě zůstanou originální díly (rok výroby, typ. atd). Dokážeme opravit velké množství typu samonavíjecích bezpečnostních pásu používaných v automobilech na celém světě.

A pozor! I v takové záležitosti jako je samonavíjecí bezpečnostní pás můžete být individuáln. Nabízíme vám různé barvy samonavíjecích bezpečnostních pásu.
Samonavíjecí ezpečnostní pásy můžeme barevně upravit, podle představ, výměnou za zvolenou barevnou variantuKontaktujte nás emailem, uveďte typ auta, o jaký druh opravy se bude jednat a my vám zašleme cenovou nabídku a termín realizace.

Opravy, repase samonavíjecích, bezpečnostních pásů www.bezpecnostni-pasy.cz

Oprava samonavíjecích bezpečnostních pásů auta
Oprava samonavíjecích bezpečnostních pásů auta


Barevné samonavíjecí bezpečnostní pásy