Oprava renovace repasování bezpečnostních pásů auta

Dbáme o Vaši bezpečnost

Oprava, repas bezpečnostních pásů

Oprava a servis

Opravujeme, servisujeme a repasujeme bezpečnostní pásy na všechny modely aut, jak verze Evropské, tak vyrobené mimo EU a auta dovezené z Canady a USA.

Opravy

Všechny opravy bezpečnostních pásů jsou profesionálně provedené z originálních dílu z prvovýroby. Nezajímáme se montáží neoriginálních plynových generátoru (pyropatron) nebo montáží Čínských napodobenin navíječů, mechanizmu bezpečnostních pásu a pyropatron. Neprovádíme montáž odporu do vodičů (kabelu) jak se stává v ČR zvykem u bazarových prodejců!

Oprava, renovace, repas bezpečnostních pásů - výběr

Předepínače dopínače bezpečnostních pásu

Dalším velice důležitým prvkem v pasivní bezpečnosti auta a vůbec jedním z prvních, který byl použitý v automobilovém průmyslu, jsou bezpečnostní pásy s předepínačem bezpečnostních pásů. Bezpečnostní pásy musí po nárazu zadržet cestující a zabránit pohybu osob v automobilu a v kombinaci s dalšími bezpečnostními prvky výrazně snižují riziko zranění.

Přední bezpečnostní pásy v auta jsou vybavené pyrotechnickými předepínači a omezovači tahu, které při havárii a těsně před vystřelením airbagu s okamžitou reakcí bezpečnostní pásy přitáhnou a zkrátí jejich délku podle typu jednotky o cca 5 - 10 cm.

Tím se eliminuje vůle mezi bezpečnostním pásem a osobou a bezpečnostní pás přitáhne cestujícího pevněji k sedadlu, čímž se podstatně zvyšuje účinnost bezpečnostních pásů.

Bezpečnost

Aby nedocházelo k poranění cestujících v autě od příliš pevně přitažených bezpečnostních pásů, jsou bezpečnostní pásy vybaveny omezovači síly. Při havárii senzory v automobilu zasílají data o rychlosti nárazu a o místě, kde dochází k deformaci vozidla, ta pak v řídící jednotce v milisekundách musí zpracovat data a rychle vyhodnotit nebezpečí a spustí dalších řadu bezpečnostních opatření.

Po nárazu a havárii, při níž dojde k aktivaci (airbagu) jsou pak bezpečnostní pásy v auta deaktivované. Poznáte to jednoduše, bezpečnostní pás se samovolně nenavíjí tak jak by měl, případně se bezpečnostní pás nenavíjí vůbec.

Nabízíme řešení

My vám nabízíme řešení, nefunkční bvezpečnostní pásy dokážeme repasovat a opravit. Navíječ bezpečnostních pásu rozebereme a vyměníme poškozené části. Pokud je Váš bezpečnostní pás poškozen, natržený, zničený opotřebením, vyměníme jej podle Vašeho přání za nový. Velkou výhodou takové opravy je, že v autě zůstanou originální díly (rok výroby, typ. atd). Dokážeme opravit velké množství typu bezpečnostních pásu používaných v automobilech na celém světě.

A pozor! I v takové záležitosti jako je bezpečnostní pás můžete být individuáln. Nabízíme vám různé barvy bezpečnostních pásu.
Bezpečnostní pásy můžeme barevně upravit, podle představ, výměnou za zvolenou barevnou variantuKontaktujte nás emailem, uveďte typ auta, o jaký druh opravy se bude jednat a my vám zašleme cenovou nabídku a termín realizace.

Oprava bezpečnostních pásů auta
Oprava bezpečnostních pásů auta


Barevné bezpečnostní pásy