Renovace a oprava palubní desky auta po vystřelení airbagu

Renovace a opravy palubních desek automobilů po vystřelení airbagu


Renovace - opravy palubních desek


airbag srs

Palubní desky a airbagy

Oprava a renovace palubních desek

Zaměřujeme se na opravy a renovace palubních desek systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.
Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek nejrůznějších značek aut. Palubním deskám navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky.

airbag srs

Palubní desky automobilů

Airbag zásadní prvek bezpečnosti

Airbag je zásadním prvkem pasivní bezpečnosti každého auta. Při aktivaci airbagu dojde k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.

Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu palubní desky auta použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

airbag srs

Opravy po vystřelení airbagu

Záruka po opravě palubní desky

Na naše opravy palubních desek automobilů poskytujeme záruku na použitý materiál. Po provedené opravě palubní desky auta si ji můžete dokonce nechat znovu osadit airbagy (pokud není palubní deska auta zničená po havárii tak, že ji nelze osadit airbegem). Uvědomujeme si značné riziko, jaké je s tím spojeno, a proto přistupujeme ke každé opravě s maximálním nasazením a pozorností.
Tým lidí, který provádí opravy palubních desek automobilů, tvoří proškolení lidé rozumějící svému řemeslu. Každou palubní desku před opravou prověříme, zda je vhodná pro další použití a navrhneme optimální řešení opravy. Na naše opravy máme "know-how".

airbag srs

Nevhodné postupy opravy

Nesprávné volby oprav palubních desek

Na trhu existuje mnoho firem, které nabízí levné záslepky airbagů, lepí palubní desky automobilů, povrchy palubních desek automobilů neodborně upravují, tak aby palubní deska auta vypadala jako před vystřelením airbagu.
Mnohdy vám však nedokážou říci, co se stane s airbagem a opravenou palubní deskou v kokpitu auta při případné havárii. Zda místo ochrany osoby airbagem, nedojde právě naopak ke zranění cestujícího odletujícím kusem palubní desky auta.

Máte-li dotazy, tak nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.
Rádi vám sdělíme podrobnosti a podle rozsahu poškození i cenu opravy. Naše cena je vždy mnohonásobně nižší, než při zakoupení nové palubní desky od výrobce a dokonce levnější než palubní desky z vrakovišť, o kterých navíc nemáte informace o původu a jejich historii.