Oprava palubní desky řídící jednotky po vystřelení airbagu

Umíme spoustu věcí

Renovace interieru auta po vystřelení airbagu

Palubní desky

Zaměřujeme se na opravy a renovace, repas palubních desek systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.
Opravujeme, repasujemejak kožené palubní desky, tak palubní desky potažené umělým povrchem. Každá palubní deska po opravě dostane originální a původní logo AIRBAG.
Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek nejrůznějších značek aut jak evropské verze, tak verze dovážené mimo země EU. Palubním deskám navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky. Palubní desky jsou potažené novým originálním materiálem z prvovýroby při teplotě 600C, a proto odolávají teplotám a v letě se neodlepuji.

originální materiál pro opravu palubní desky auta originální materiál pro opravu palubní desky auta

Airbag zásadní prvek bezpečnosti

Airbag je zásadním prvkem pasivní bezpečnosti každého auta. Při aktivaci airbagu dojde k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.

Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu repas palubní desky auta použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

Záruka po opravě palubní desky

Na naše opravy palubních desek automobilů poskytujeme záruku na použitý materiál. Po provedené opravě palubní desky auta si ji můžete dokonce nechat znovu osadit airbagy (pokud není palubní deska auta zničená po havárii tak, že ji nelze osadit airbegem). Uvědomujeme si značné riziko, jaké je s tím spojeno, a proto přistupujeme ke každé opravě s maximálním nasazením a pozorností.
Tým lidí, který provádí opravy palubních desek automobilů, tvoří proškolení lidé rozumějící svému řemeslu. Každou palubní desku před opravou prověříme, zda je vhodná pro další použití a navrhneme optimální řešení opravy. Na naše opravy máme "know-how".

Nevhodné postupy opravy

Na trhu existuje mnoho firem, které nabízí levné záslepky airbagů, lepí neodborně palubní desky automobilů, nepoužívají originální materiály, povrchy palubních desek automobilů neodborně upravují, tak aby palubní deska auta vypadala podobně, jako před vystřelením airbagu.
Mnohdy vám však nedokážou říci, co se stane s airbagem a opravenou palubní deskou v kokpitu auta při případné havárii. Zda místo ochrany osoby airbagem, nedojde právě naopak ke zranění cestujícího odletujícím kusem palubní desky auta.

Máte-li dotazy, tak nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.
Rádi vám sdělíme podrobnosti a podle rozsahu poškození i cenu opravy. Naše cena je vždy mnohonásobně nižší, než při zakoupení nové palubní desky od výrobce a dokonce levnější než palubní desky z vrakovišť, o kterých navíc nemáte informace o původu a jejich historii.

Oprava palubní desky Porsche Macan Turbo

Oprava palubní desky Maserati lavante MB AMG

Oprava palubní desky Mercedes Benz MG

Oprava palubní desky Ferrari FF

Oprava palubní desky BMW 5 7th Generation 2018

Oprava sedadel, airbagu, opravy palubních desek